שירותינו

מחפשים פתרונות שילוט מתקדמים, המתאימים הן לרכבים והן למשאיות ומכוניות מסחריות? מעוניינים בשירות פרסומי ברמה גבוהה ובמענה נקודתי ומקצועי מאד? חברת פרסום רוטשטיין מציעה לכם את כל זה ואף יותר. מלבד ניסיון רב בתחום, תוכלו ליהנות גם מתודעת שירות גבוהה וממוצר איכותי, המותאם באופן המדויק לצרכיכם השונים!

איך זה עובד?

במקום לפרסם בעיתונים, באינטרנט או אולי על שלטי חוצות גדולים, אנו בפרסום רוטשטיין מציעים לכם פתרון פרסומי מסוג אחר. שילוט רכבים או משאיות הוא פתרון המשלב בין איכות ברמה גבוהה לחשיפה רבה לאורך זמן. מחלקת הפרסום והגרפיקה של החברה, יחד עם מחלקת ההתקנה, מציעות מקצועיות וניסיון רב, המאפשרים לכל לקוח ולקוח ליהנות מהמוצר והשירות המתאימים לו ביותר. בין אם מדובר בפתרונות שילוט לרכב פרטי, לרכב מסחרי, למשאית גדולה או לטריילר, אנו נעצב ונפיק עבורכם את השילוט המתאים והנכון ביותר.

בפרסום רוטשטיין אנו נעמיד לרשותכם מגוון רחב של פתרונות שילוט לרכב בהתאמה אישית. כשמדובר בשילוט המיועד לרכבים השונים, חשוב לבחור אותו בצורה נכונה כדי שלא לגרום לנזק לרכב, ובמקביל כדי להשיג את האפקט השיווקי והמיתוגי הרצוי. בזכות הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, נפיק עבורכם את השילוט המתאים עם סוג הדיו הנדרש – כדי שתוכלו ליהנות מיתרונותיו הרבים של הפרסום על גבי כלי רכב.

כשמדובר בשירותי שילוט או עיטוף משאיות, חשוב להתייחס הן אל הגודל השטח הפרסומי והן אל המסר שאותו מעוניינים להעביר. בפרסום רוטשטיין נתאים למשאית שברשותכם את השילוט האידיאלי עבורכם. על מנת להשיג את המראה המושלם, תתבצע הדמייה ממוחשבת על המשאית עצמה, ובטרם הפקתו של השילוט. המוצר המוגמר ייבחר רק לאחר שיתוף מחלקת הגרפיקה המקצועית בפרסום רוטשטיין ויועבר למחלקת ההתקנות, האחראית על התקנתו של השילוט ישירות על גבי המשאית.

מדבקות לרכב, ולא משנה באיזה דגם של רכב מדובר, יכולות להיות בעלות אפקט רב מאד – ובתנאי שהן נבחרות בקפידה ומותאמות באופן מקצועי. בפרסום רוטשטיין, במסגרת פתרונות הפרסום והמיתוג לרכבים, נפיק עבורכם מדבקות מאיכות גבוהה, הכוללות הגנת UV כדי להתמודד עם קרינת השמש החזקה. על מנת להשיג את התוצאות הרצויות עבורכם מבחינה שיווקית, ייעשה שימוש באלמנטים עיצוביים שונים, המשלבים בין חדשנות ויוקרה ומצליחים להעביר את המסר השיווקי הרצוי.

פרסום על רכבים הוא פרסום בעל כוח ויכולת רבה להגיע אל קהל רב יותר של לקוחות פוטנציאליים. אנו מציעים לכם שירותי השכרת שטחי פרסום, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מפתרונות שיווקיים ברמה גבוהה המשלבים בין איכות לחשיפה רבה. שטחי פרסום אלה נמצאים על גבי משאיות ורכבים מסחריים בדגמים שונים, ועליהם ניתן להתקין את השלט הרצוי. זוהי הזדמנות ליהנות מפרסום בולט מאד, מחשיפה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע – וכל זאת על גבי שטח פרסומי ענק.