שמשונית מודפסת למשאית, למי זה טוב?


שמשוניות למשאית 

שילוט משאיות הינה פלטפורמה איכותית לקידום עסקים, ביצוע הדפס דיגיטלי על גבי שמשוניות למשאיות הינו חלק מכל ארגז משאית וילונות המיוצר כיום בישראל. ישנם מספר שמות לחומר ממנו מייצרים את קירות הארגז למשאית ואולם כולם זהים: שמשוניות למשאיות, וילונות למשאיות וגם ברזנטים למשאיות, נחשבים לדרך פרסום יעילה ואיכותית, אשר מטרתה להגביר חשיפה למוצר מסוים או למותג. בכתבה הבאה תוכלו לקבל אינפורמציה רבה אודות הטכניקות של פרסום רוטשטיין לטובת הדפס איכותי ופרסום על וילונות למשאיות.

על כבישי ישראל נעות עשרות אלפי משאיות המשנעות מוצרים וסחורות מכל הסוגים, לחנויות, מרכזי קניות, חנויות למכירת מזון ועוד. כל משאית נוסעת עשרות אלפי קילומטרים בשנה ונחשפת לעשרות אלפי נהגים והולכי רגל בכל רחבי הארץ. השימוש במשאית עם שמשונית הינו נוח וקל מכיוון שניתן להסיט את הוילון לאורך צידי הארגז, וזאת על ידי משיכת וילון המשאית והזזת הגלגלים העליוניים הנעים על מסילה ומאפשרים פתיחה וסגירה לטובת העמסת ופריקת סחורה.

התקנת שמשונית למשאיות – שלבי ההכנה בייצור

המרכיבים הדרושים:
1/גליל שמשונית המיובא לארץ ברוחב שלושה מטר
2/ רצועות הלחמה
3/ גלגלים עליונים
4/ סרגל לדופן אחת
5/ ידית אחיזה על הסרגל
6/ מותחנים תחתונים
7/ מכונת הלחמה
8/ מכונת לכה

ההכנה כוללת הדפסה ישירות על הגליל, קיפול תחתון והלחמה, הלחמת רצועות קשירה מלמעלה למטה לטובת התקנת המותחנים, קיפול והלחמה עליונה לטובת הגלגלים, התקנת הסרגל בדופן אחת והלחמה והכנה לקליטת מוט גלגול לדופן השניה. בסוף התהליך יושחלו הגלגלים העליונים למסילה הקיימת בארגז השמאית ועם קצת כיוונים ופינוי שאריות מסויימות בפינות הסתיימה ההתקנה.

אין אפשרות להדפיס על וילון לאחר שבוצעו עליו ההלחמות והקיפולים ההכרחיים.

וילונות למשאיות מבית פרסום רוטשטיין

חברת פרסום רוטשטיין מציעה לכם את פלטפורמת הפרסום הטובה ביותר עבורכם במסגרת שילוט למשאיות – על גבי ברזנט למשאית. פרסום רוטשטיין מציעה לכם גרפיקה מקצועית המתמחה בפרסום במצב נסיעה , הדמיה גרפית ממוחשבת, הדפסה איכותית על הווילונות לתוצאות הטובות ביותר, עמידות לאורך שנים רבות בזכות חומרי גלם איכותיים במיוחד, התקנה מקצועית של השמשוניות, וכמובן שירות לקוחות מקצועי.
חברת פרסום רוטשטיין מתמחה במיתוג עסקי, בעיצוב גרפי, בצילום מקצועי, בדפוס בפורמט רחב.
פרסום רוטשטיין הוא המקום הטוב ביותר עבורכם לרכישת וילון למשאיות