כמה אפקט יש לפרסום על רכבים?


שילוט לרכב , כמה זמן זה לוקח?

הבחירה בספק מקצועי היא קריטית ללוחות זמנים בביצוע השילוט. אין ספק שאם תפנה לגורמים מקצועיים שחרטו על דיגלם את התואר מתמחה בשילוט רכבים תוכל ליהנות מלוחות זמנים קצרים עד לקבלת השילוט והתקנתו על הרכב. ההתקנה ממוצעת אורכת בין 2-5 שעות בודדות, ותהליך העיצוב והפרינט תלוי ברובו על שיתוף הפעולה שלך כלקוח/ה.

כמה החשיפה היא רלוונטית למפרסם?

במדינה חמה כמו שלנו אנחנו הישראלים אוהבים לבלות מחוץ לבתים. חברויות ומשפחה הם חלק בילתי נפרד מחיי היומיום שלנו ולכן כמות הזמן שבה אנחנו נמצאים בכבישים היא די רבה. שילוט רכבים מקבל יותר ויותר מקום של הערכה בקרב בעלי עסקים שמבינים שמדובר על חשיפה ברמה גבוהה לכלל האוכלוסיה.

יש לי קמפיין לטווח קצר… מה זה אומר?

שילוט לטווח קצר או ארוך דורש חומרי ייצור זהים ותהליך ההדבקה הוא זהה. בשני המיקרים חייבים להשתמש בחומרים הניתנים להסרה בקלות מהרכב מבלי לפגוע בו. ההבדל היחידי שניתן להצביע עליו הינו ציפוי המגן אותם לא חייבים להתקין במקרה של קמפיין קצר של עד שנה!

כמה אנשים באמת רואים אותי?

פרסום על רכב אינו מדיד. קח בחשבון שכולם רואים אותך. לרכב יש אפקט של תזוזה וכשהוא עטוף הוא מקור למשיכת תשומת לב. תשומת הלב שאנו מקבלים הינה ל 2 שניות, מביטים בנו בדר״כ באופן קצר ולכן אין טעם לרשום הסברים או רשימת שרות או חללה רשימת מוצרים. מה שהכי חשוב ליהיות זכיר, כולנו מצלמים בראש תמונות, תראו מה אינסטגרם עשה לעולם בגלל שהבין את זה. מהניסיון שצברנו יש שיטה לנצח עם פרסום על רכב, בגלל המבנה שלו והאילוצים יש להקפיד ליהיות ייצירתים חדים מעניינים חדשניים ולא עמוסים.

כדי לנצח על הכביש צריך שיטת עיצוב והעברת מסרים נכונה.