קמפיין פרסומי על עשרות משאיות...


יש לי רכבים/ משאיות ממותגים על הכביש אבל אני רוצה עוד…

במהלך השנים רכשנו המון קשרים והיום יותר מתמיד יש לרשותנו עשרות משאיות המפרסמות לקוחות שונים כחיזוק לשילוט הקיים שיש להן. לרשותנו יש כמעט תמיד מספר עשרות משאיות וטריילרים הפנויים לפרסום במסע פרסום ארצי.

שילוט לרכב כקמפיין שיווקי , האם זה יעיל ?

אנשים רבים סבורים כי שילוט רכבים באמצעות מדבקות הינו אמצעי קבוע שנועד למטרות מיתוג העסק. ואולם, חשוב לדעת כי מדובר בכלי יעיל גם עבור קמפיינים שיווקיים קצרים ומשתנים, אשר נועדו לקדם מוצרים, מבצעים ושירותים שונים ורלוונטיים של העסק. זאת מפני ששילוט לרכב הינו אמצעי פרסומי בעל עלויות שוליות, ופשוט מאוד לשנותו ולהחליפו. יתר על כן, שילוט רכבים הינו אמצעי שיווקי ישיר ומדויק המעביר מסרים נקיים ללא תוספות, אשר נקלטים בתודעת הלקוחות באופן מהיר ומיידי.

קמפיין שיווקי רענן ומקורי

מכיוון ששילוט רכבים הינו ענף פרסומי מתפתח וחכם, הוא מאפשר ליצור קמפיין שיווקי מקורי, ייחודי ומרענן אשר מושך תשומת לב. בענף מתפתח זה ניתן לחשוב מחוץ לתפיסת הפורמט הדו מימדי והריבועי, ולהעביר דימויים ומסרים נועזים, צבעוניים, לא שגרתיים ואף פרובוקטיביים הנקלטים באופן מיידי. גם אם ובמיוחד אם הינכם בעלי עסק קטנים, שיווק על גבי רכבים מאפשר לכם לבלוט בשטח ואף להעפיל על פני מתחרים גדולים וותיקים יותר בשוק. יחד עם זאת, חשוב שהמסרים המועברים בעזרת שילוט רכבים יהיו ברורים, תמציתיים וקליטים, כלומר שניתן יהיה להבינם בזמן הקצר המאפיין פרסומות ניידות.

הכדאיות הכלכלית של קמפיין שיווקי בעזרת שילוט רכבים

קמפיין שיווקי הנעזר בשילוט רכבים נהנה מכלי פרסומי שאינו מצריך תשלום אגרה, ועלות ההפקה נמוכה יחסית לאמצעי פרסום אחרים, ואין למעשה צורך לרכוש שטח יקר לזמן מוגבל. בקמפיין שיווקי באמצעות שילוט רכבים מהווה כלי הרכב עצמו את שטח הפרסום, כך שהשכרתו אינה עולה כסף לבעלי העסק ואין כל הגבלת זמן, ואילו ההשקעה היחידה הנדרשת כרוכה בעיצוב ורכישת המדבקות.