בעל עסק? יש לנו דרך לפרסם את המוצרים שלך בצורה חסרת תקדים

כולנו מכירים את שלטי הפרסום הרגילים. מפעם לפעם אנחנו באמת תוהים מה מידת היעילות של אותם שלטים. אצלנו ברוטשטיין פיתחנו שיטת פרסום חדשה. הרכבים שלך יהפכו להיות פרסומת ניידת. הפרסום של העסק ייסע אתך לכל מקום, ולא יאפשר לאף אחד לא להכיר אותך. יחד אתך נעצב את הפרסום בצורה המדויקת ביותר בדיוק כמו שרצית, וככה תרוויח מפרסום איכותי בלי לקרוע את הכיס.

פרסום על רכב שונה באופן משמעותי מפרסום רגיל, ולכן, כאשר בוחרים לפרסם על רכב ישנם כמה משתנים שחשוב לקחת בחשבון:

  1. פרסומת שנמצאת על רכב בצורה של מדבקה או שלט כלשהו צריכה למשוך את העין. אנחנו מעוניינים שגם תוך כדי נסיעה שם העסק שלכם יוכל להיקלט גם במבט חטוף. בדיוק בשביל זה הגרפיקאים שלנו ישבו אתכם ויחד ייצרו את השלט שגם במבט של כמה שניות יספיק להותיר בדיוק את הרושם שאתם צריכים.

בפרסומת על רכב אין לכם זמן לטעויות. חייבים שהמבט החטוף של הלקוח הפוטנציאלי יספיק כדי שהצעד הבא שלו יהיה להקליד את מספר הטלפון שלכם. חשוב להתייעץ עם פרסומאי מקצועי שמתמחה בניסוח של מסרים קצרים וקליטים. זכרו, אין לכם זמן לטעויות.

תוכלו לבחור במגוון של אפשרויות וכמובן בעת הצורך גם להחליף ביניהן. ההחלפה של הפרסום אינה צעד מורכב מידי ויחד עם הצוות המקצועי שלנו תוכלו לנהל פרסום דינמי שיוכל לבצע שינויים בעת הצורך בצורה המהירה ביותר.

פרסום רוטשטיין הינה חברה מובילה בתום השילוט לרכב. החברה מעסיקה מעצבים וגרפיקאים המומחים בתחומם, ובעלת ניסיון של שנים רבות בפרסום על גבי כלי תחבורה. החברה זוכה להערכה רבה מלקוחותיה, ובתמורה מעניקה להם את הביטחון שהפרסום של העסק שלהם מתנהל בצורה הטובה ביותר.